Fasádní skla

Fasádní skla

Jedním z posledních trendů v architektuře je použití skla jako obkladového materiálu pro skleněné fasády. Tento materiál díky svým vlastnostem, barevným kombinacím a možností neviditelného uchycení skleněných desek, nabízí architektům široké spektrum řešení projektů.

fasády

Materiálové provedení fasádních skel z kaleného skla tl.8 mm v kombinaci s individuálními motivy a nerezovým systémem kotvících terčů, montážních křížů (spiderů) v provedení jedno, dvoj, tří nebo čtyřramenných.
Fasádní skla lze také upevnit do U profilů nebo lepit speciálním lepidlem na podkladové HPL desky.

Maximální velikost skleněné desky s motivem 3000 x 1600 mm.

Motiv vytištěný na tiskárně Rho Vetrocer anorganickými keramickými inkousty odolnými proti povětrnostním podmínkám, UV záření, poškrábání a vlhkému prostředí. Rozlišení tisku až 800dpi. Motivy lze vybírat z naší databáze zde nebo můžete použít motiv architekta, popř. nechat vytvořit individuální motiv naším grafickým designérem, vzniká tak individuální design fasádních skel. 

Konstrukční prvky:

  • Veškeré kovové doplňkové konstrukce jsou z nerez oceli AISI 316L systémem kotvících terčů, montážních křížů (spiderů) v provedení jedno, dvoj, tří nebo čtyřramenných.