Обслуживание

Обслуживание

  • Kompletní zpracování a digitální keramický potisk skla
  • Výroba tvrzeného bezpečnostního skla (ESG)
  • Designerské služby a podpora pro tvorbu motivů/dekorů skla
  • Poradenské služby v oblasti kování a doplňků pro sklo
  • Zhotovení vizualizací
  • Zaměření interiéru u zákazníka
  • Dodání a montáž
  • Servis

Výroba kaleného skla

Zákazníkům nabízíme zpracování a výrobu tepelně tvrzených bezpečnostních skel (ESG).
Samozřejmostí je mytí skel před kalícím procesem, vertikální myčka skel MALNATI dokonale vyčistí sklo od veškerých nečistot.

náhrobní desky
Kalící linka je schopna zakalit sklo o tloušťce 5 — 19 mm
min. rozměr skla 300×200 mm
max. rozměr skla 3000×1600 mm

Nabízíme také možnost kalení vlastních-dodaných skel včetně přepravních služeb

Kalícím procesem docílíme vysoké odolnosti proti nárazům a termickému šoku, vysoká tepelná odolnost zaručí použití skla v náročných podmínkách jako jsou bazény, wellness, sauny či kuchyňské linky, dělící stěny, celoskleněné dveře nebo fasády.

Možnosti tisku

Přelomová technologie pro potisk skla firmy Frajt nahrazuje dosavadní konvenční sítotisk, který se v oboru až dosud používal. Nový digitální tiskový stroj nanáší s neuvěřitelnou přesností anorganické keramické inkousty, jež se stávají posléze součástí skleněné plochy po vytvrzení na teplotu do 700 °C. Tisk dovoluje rozlišení až 800 DPI s regulovatelnou velikostí tiskové kapky.
Výsledným produktem je skleněná deska s vysoce odolným potiskem, který je rezistentní proti UV záření, poškrábání a povětrnostním vlivům.

Keramické inkousty jsou nanášeny vždy na jednu (vzdušnou) stranu skleněné desky. Druhá (cínová) strana skla je vždy pohledová s odleskovým efektem.

Double vision effect

Jedná se o velice atraktivní tisk na sklo, plocha obsahuje několik vrstev s transparentní perforací, výsledným vizuálním efektem jsou odlišné motivy s průhlednými vzory na každé straně skla.

Double vision effect

Double vision

Tento typ tisku na sklo, je velice oblíbený např. pro dveře nebo dělící stěny, plocha obsahuje několik vrstev, výsledným vizuálním efektem jsou odlišné motivy na každé straně skla.

Double vision

Obkladový tisk

Tisková plocha obsahuje 2 vrstvy, 1. motiv a 2. bílá vrstva, která slouží pro zakrytí např. lepidla. Standardně se provádí pro obkladové aplikace do saun, kuchyňských linek a bannerů.

Obkladový tisk

Základní tisk

Jedná se o standardní provedení tisku, skleněná plocha obsahuje 1 vrstvu s motivem. Motiv může být i poloprůhledný. Vhodná aplikace pro interiérové dveře, sprchové kouty a dělící stěny.

Základní tisk

Částečný tisk

Skleněná plocha obsahuje pouze částečné tiskové pokrytí do 15%, 85% plochy skla zůstává transparentní. Tento způsob je využíván v aplikacích průhledného či částečně neprůhledného vzhledu.

Základní tisk

Poskytování komplexních služeb zákazníkům, je pro nás samozřejmostí.